Aktualności‎ > ‎

Esse ukończona!

opublikowane: 5 paź 2011, 13:36 przez Powązki Konina   [ zaktualizowane 18 paź 2011, 11:32 ]

Dokładnie wczoraj właściciele firmy, która podjęła się renowacji nagrobków w ramach akcji 2010 przesłała informację o zakończeniu prac przy grobowcu Stefanii Łucji Esse. Firma natychmiast przystąpiła do kończenia prac przy kolejnych grobach, tym razem na terenie cmentarza parafii Św. Bartłomieja.

Tymczasem TPK otrzymało zgodną z wcześniej zawartą umową fakturę i uregulowało wynikające z niej zobowiązanie w kwocie 8364,00zł.


Do rozliczenia przez stowarzyszenie z kwoty przekazanej do dyspozycji przez Komitet Wsparcia Renowacji Konińskich Nekropolii pozostało ponad 1300zł. Dlatego też trwają zaawansowane prace nad kolejną zbiórką, która odbędzie się 1 listopada. Podobnie jak w zeszłym roku komitet tworzą członkowie zarządu i komisji rewizyjnej TPK. Tym razem w składzie znalazł się jednak także ktoś kto w zeszłym roku dzięki osobistemu zaangażowaniu i wsparciu umożliwił rozpoczęcie całej akcji - dr Marcin Szubert z Urzędu Miasta.

Oczekując ze zniecierpliwieniem spotkania z Państwem podczas kolejnej zbiórki, prezentujemy końcowy efekt prac przy grobowcu Stefanii Esse i kolejny etap prac przy innych nagrobkach.
Comments