Aktualności‎ > ‎

Komitet Wsparcia Renowacji Konińskich Nekropolii

opublikowane: 29 paź 2010, 00:15 przez Powązki Konina   [ zaktualizowane 29 paź 2010, 06:03 ]
utworzony w ramach Towarzystwa Przyjaciół Konina uroczyście zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i regionu, odwiedzających groby bliskich bądź najzwyczajniej chcących poznać urok miejsc przesiąkniętych historią miasta i regionu do odwiedzin w godzinach 8:00 do 16:00.
W tym czasie oprócz wsparcia finansowego, o które zabiegamy, będziecie Państwo mieli niebywałą okazję spotkać niezwykłe osoby, przyjaciół ziemii konińskiej i to nie tylko tych zrzeszonych w ramach Towarzystwa Przyjaciół Konina. Na chwilę obecną swój udział potwierdzili m.in.: Ireneusz Niewiarowski (senator ziemii konińskiej), Małgorzata Waszak (v-ce starosta powiatu konińskiego), Dariusz Wilczewski, Wiesław Steinke, Sławomir Matysiak, Józef Nowicki, Marek Waszkowiak (kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Konina), radni miejscy bieżącej kadencji, aktorzy Szymon Pawlicki i Daniel Zawadzki i wiele innych osób o sercach otwartych na pomoc innym.
 
Dla szczodrych ofiarodawców Urząd Miejski w Koninie przygotował upominki w postaci najnowszej publikacji, dostępnej także w wersji cyfrowej (link), za co bardzo dziękujemy procownikom Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą.
 
Jeszcze raz gorąco wszystkich zapraszamy.
 
w imieniu KWRKN w ramach TPK
Piotr Pęcherski
Comments